Festiwal Queerowy Maj 2017

Festiwal Queerowy Maj 2017

Festiwal Queerowy Maj 2017 prowokuje już po raz dziewiąty!
Bulwersujemy od 11 do 20 maja.

W tym roku rządzi nami żądza. Żądza czyli fizyczność. Żądza czyli miłość. Żądza czyli głód. Dajmy usidlić się tej idei. Spotkajmy się. Poznajmy nawzajem nasze najskrytsze pragnienia i fantazje. Porozmawiajmy o tym co nas rozpala i podnieca. U nas nie ma tematów tabu. Czym będziemy Was deprawować?

Ciało to jedno z dostąpnych nam narządzi do sprawiania przyjemności – jak używane są te bardziej i te mniej sprawne narzędzia? Spotkamy się z pracownicami seksualnymi, poznamy branżę porno od podszewki i dowiemy się, że niekoniecznie niższy znaczy pasywny.

Miłość ma wiele imion. Przelecimy słownik i poznamy tak wiele wyrazów jak tylko się da. Swinging, poliamoria czy otwarte związki to tylko niektóre z nich. Na kolejnej lekcji dowiemy się, że rozkosz i seks to niekoniecznie to samo.

Żądza przybiera wiele form. Czasem to pragnienie równych praw. Innym razem nic innego jak głód uprzedmiotowienia i zdominowania. Porozmawiamy o potrzebach – bez podziału na ważniejsze i mniej ważne. Upoimy się i damy się ponieść nocy. Nie pozwolimy się spętać – chyba, że na warsztatach.

Przybądźcie!

Niech cała przyjemność będzie po naszej stronie!

Zapoznajcie si? z Program Festiwalu Queerowy Maj

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/1339902249396620/

Dodaj komentarz

Close Menu