I zaproszenie na Marsz Równości

“Wesołych świąt i tęczowego Nowego Roku życzy prezydentowi Krakowa Queerowy Maj” – ogromną kartkę o takiej treści otrzymał od nas prezydent miasta, Jacek Majchrowski. Oprócz tego – tęczową flagę i świąteczne kartki przygotowane i napisane przez ludzi LGBT z Krakowa.

“Wszystkiego najlepszego od Marka i Krzyśka”, “życzymy spokojnych i rodzinnych świąt oraz aby 2018 był jeszcze lepszy, Bożena z partnerką”, “Wesołych i tęczowych świąt! Mam nadzieję, że w 2018 roku weźmie Pan udział w Marszu Równości” – ręcznie przygotowane kartki świąteczne o takiej m.in. treści oraz tęczową flagę złożyliśmy dziś w Urzędzie Miasta Krakowa – jako prezent dla prezydenta Majchrowskiego.

“Mamy nadzieję, że nasze prezenty spodobają się prezydentowi Jackowi Majchrowskiemu. Bardzo też liczymy na to, że w przyszłym roku przyjmie nasze zaproszenie na Marsz Równości i po Jacku Jaśkowiaku z Poznania i Pawle Adamowiczu z Gdańska – będzie trzecim prezydentem dużego miasta w Polsce, który weźmie udział w święcie równości i różnorodności, jakim jest Marsz” – mówił Artur Maciejewski z Queerowego Maja.

Przygotowaliśmy i przygotowałyśmy też ogromną kartkę z życzeniami.